Find Us Online At
iBookstore
Like Us
A programme by
Сонячні плями чи родимки? Сонце ще привабливіше ніж будь-коли!
23 February 2018, Groningen

Більшість з нас добре знайома з магнітами; вони прикрашають наші холодильники і керують нашими компасами. Але чи задумувались ви як саме воні працюють?

Кожний магніт створює те що називаєтся "магнітним полем". Це невидима зона навколо магніта, всередині якої магніт може притягувати або відштовхувати об'єкти. Наприклад, магніт на холодильнику притягує двері холодильника.

Через свою надзвичайну силу, магніти з'являються в різних місцях. Ви можете знайти їх в комп'ютерах, мікрохвильовках і навіть в космосі! Наше Сонце це величезний магніт. 

Переважну більшість часу сонячне магнітне поле дуже слабке; в декілька сотень разів слабкіше ніж магніт на холодильнику. Але нещодавно вчені зареєстрували ділянку сонячного магнітного поля, яка в 6,000 разів сильніша ніж зазвичай. Це найсильніше магнітне поле з усіх, що були виміряні на поверхні Сонця. 

Ці дві фотографії показують ультрамагнітну ділянку на Сонці. Вона заповнена темними . Це холодні ділянки на Сонці, які мають дуже сильні магнітні поля.  

Верхня фотографія це звичайна фотографія Сонця. Нижня фотографія показує магнітне поле Сонця. Колір на цій фотографії відповідає за силу магнітного поля: сині ділянки це слабкі магніти, а червоні ділянки це сильні магніти. 

Сонячне магнітне поле випромінює частинки з поверхні. Це створює "", яка шкодить супутникам, перериває радіо сигнали і загрожує астронавтам. Саме тому дуже важливо розуміти магнітні поля і особливості їх зміни. 

Cool Fact

На Землі ми приліплені до підлоги через силу тяжіння, а не магнітне поле. Якби сила тяжіння не була б такою сильною, то ми могли б відчути магнітне поле Землі набагато сильніше.

Share:

Images

The Sun's Attractive Spots
The Sun's Attractive Spots

Printer-friendly

PDF File
1.1 MB

 


хронический полипозный риносинусит

https://aboutviagra.info

www.danabol-in.com/injection/trenbolon/trenbolone_forte